Nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies. Przeglądanie strony oznacza wyrażenie na to zgody. Więcej informacji: Polityka Prywatności

Medium pastelowe do jedwabiu


Marabu SILK MIXING WHITE
17800005202

Marabu SILK MIXING WHITE to białe medium malarskie, dzięki któremu można rozjaśniać wszystkie kolory farb do jedwabiu i uzyskać delikatne pastelowe odcienie. Dodanie medium nie ma negatywnego wpływu na delikatność tkaniny. Jest ona równie delikatna jak malowana czystą farbą Marabu SILK. Medium należy mieszać z farbą max. w stosunku 1:1.

Medium pastelowe do jedwabiu
24,34 zł
Informacje

Grunt akwarelowy do jedwabiu


Marabu SILK Watercolour base
178005110

Marabu SILK Watercolour base pozwala na malowanym jedwabiu uzyskać efekt akwareli. Jedwab należy pokryć możliwie cienką warstwą gruntu i po wyschnięciu malować farbami Marabu SILK. Wyschnięty grunt wyraźnie ograniczy ,,zasysanie" farby przez tkaninę i dzięki temu możliwe jest malowanie jak na papierze. Oprócz efektów akwarelowych pozwala na malowanie precyzyjnych wzorów bez użycie konturówki do jedwabiu tzw. gutty (Marabu CONTOURS & EFFECTS).

Grunt akwarelowy do jedwabiu
21,93 zł
Informacje

Biała konturówka do jedwabiu


Marabu White Liner for SILK
178005071

Medium Marabu WHITE LINER to medium do wykonania konturów, napisów, wzorów oraz innych jasnych akcentów na pomalowanym jedwabiu. Doskonale posłuży do wykonania konturów, napisów, wzorów oraz innych jasnych akcentów. Medium ma idealną konsystencję do wykonywania wszelkich detali, ponieważ się nie rozlewa po materiale. Po wyschnięciu pomalowany jedwab nadaje się do prania.

Biała konturówka do jedwabiu
24,34 zł
Informacje

Medium zagęszczające do jedwabiu


Marabu SILK THICKENER
176305001

Marabu SILK THICKENER to medium, które znacznie zmniejsza rozlewność farby i dzięki temu umożliwia malowanie jedwabiu technikami monotypii, stempla i szablonu. Farbę należy zmieszać z medium zagęszczającym w stosunku 1:1. Po wysuszeniu i utrwaleniu farby, należy wyprać tkaninę w ciepłej wodzie, aby pozbyć się nadmiaru medium. Niewielka jego część pozostanie jednak związana z farbą i jedwab w miejscu dekoracji będzie mniej delikatny.

Medium zagęszczające do jedwabiu
21,93 zł
Informacje

Medium do efektów na jedwabiu


Marabu Effect salt for Silk
178505000

Marabu Effect salt to wyjątkowe medium do farb do malowania na jedwabiu w postaci małych kryształków. Użyte w połączeniu z farbą Marabu SILK tworzy podczas schnięcia intersujące wzory - produkt należy posypać na mokre fragmenty jedwabiu, a następnie usunąć po około 20 minutach. Po wyschnięciu pomalowaną tkaninę należy utrwalić.

Medium do efektów na jedwabiu
24,34 zł
Informacje

Medium do tkanin - technika decoupage i serwetkowa


Marabu Decoupage & Serviette Textile Medium
11400005841

Bezbarwne medium na bazie wody do technik serwetkowych na tkaninach bawełnianych, lnianych, mieszanych (zawierające max. do 20% włókien syntetycznych). Uwaga: dekorowana tkanina musi być wolna od wszelkich środków zmiękczających i impregnujących.

Wskazówki:

  • tkaninę pokryć medium w miejscu przyklejania motywu przynajmniej o 1cm szerzej niż wybrany wzór,
  • przyłożyć delikatnie wzór na pokryte medium miejsce,
  • ponownie pomalować obrzeża wzoru Marabu Textil Medium,
  • po wyschnięciu prasować przez 3 min. przez bawełnianą szmatkę,
  • prać ręcznie w temp. 40°C.
Medium do tkanin - technika decoupage i serwetkowa
17,68 zł
Informacje