Nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies. Przeglądanie strony oznacza wyrażenie na to zgody. Więcej informacji: Polityka Prywatności

Medium do przenoszenia wydruków


Marabu CHALKY-CHIC TRANSFER MEDIUM
02620025852 - 255 ml

Marabu CHALKY-CHIC TRANSFER MEDIUM to przezroczyste medium na bazie wody do przenoszenia na dekorowany przedmiot dowolnych wydruków z drukarki laserowej. Powierzchnię przedmiotu należy oczyścić z kurzu i odtłuścić. Wybrane miejsce przedmiotu oraz wydruk pokryć medium. Następnie wydruk (w odbiciu lustrzanym) ostrożnie przykleić zadrukowaną stroną do powierzchni w wybranym miejscu i wygładzić Pozostawić na 2 godziny do wyschnięcia lub wysuszyć suszarką do włosów ok. 8 min. Następnie wydruk moczyć gąbką do momentu nasiąknięcia papieru i delikatnie zwałkować wilgotny papier aż do całkowitego jego usunięcia. Przeniesiony nadruk zabezpieczyć lakierem matowym albo medium transferowym.


Medium do przenoszenia wydruków
41,14 zł
Informacje

Medium do spękań


Marabu CHALKY-CHIC CRACLE MEDIUM
02620025840 - 255 ml

Marabu CHALKY-CHIC CRACLE MEDIUM to przezroczyste medium na bazie wody do efektu delikatnych spękań (postarzania przedmiotu). Powierzchnię przedmiotu należy oczyścić z kurzu i odtłuścić, pomalować używając pędzla albo wałka. Pozostawić do wyschnięcia 30 min. Nanieść równomiernie medium do spękań i ponownie pozostawić do wyschnięcia. Jako ostatnią warstwę zdecydowanymi ruchami pędzla nanosimy farbę CHALKY CHIC innego koloru. Efekt spękań uzyskujemy natychmiast. W zależności od grubości warstwy i kierunku malowania, zarówno medium jak i farby, uzyskamy różne spękania, pozwalają one prześwitywać pierwszej warstwie koloru dodając przedmiotom tajemniczej głębi.

Medium do spękań
29,90 zł
Informacje

Werniks matowy


Marabu CHALKY-CHIC MATT VARNISH
02620025850 - 255 ml

Marabu CHALKY-CHIC MATT VARNISH to bezbarwny werniks na bazie wody służący do zabezpieczania różnych powierzchni pomalowanych kredowymi farbami Marabu CHALKY-CHIC przed niekorzystnym wpływem warunków atmosferycznych. Po wyschnięciu jest odporny na wodę, światło i zadrapania. Tworzy matową satynową powierzchnię. Werniks należy wstrząsnąć przed użyciem. Po 30 minutach werniks wysycha i przedmiot jest gotowy do użytku.

Werniks matowy
41,14 zł
Informacje

Werniks matowy


Marabu CHALKY-CHIC SOFT MATT VARNISH
02620025851 - 255 ml

Marabu CHALKY-CHIC SOFT MATT VARNISH to bezbarwny werniks na bazie wody służący do zabezpieczania różnych powierzchni pomalowanych kredowymi farbami Marabu CHALKY-CHIC przed niekorzystnym wpływem warunków atmosferycznych. Po wyschnięciu jest odporny na wodę, światło i zadrapania. Tworzy matową, aksamitną powierzchnię. Werniks należy wstrząsnąć przed użyciem. Po 30 minutach werniks wysycha i przedmiot jest gotowy do użytku.

Werniks matowy
41,14 zł
Informacje

Wosk ochronny


Marabu CHALKY-CHIC PROTECTIVE WAX - brązowy
02620025853 - 255 ml

Marabu CHALKY-CHIC PROTECTIVE WAX to płynny wosk ochronny służący do zabezpieczania różnych powierzchni z fakturą, pomalowanych kredowymi farbami Marabu CHALKY-CHIC przed mechanicznymi uszkodzeniami. Wosk ten ma naturalny brązowy kolor, chroni meble i przedmioty oraz nadaje im charakter pięknej „antycznej” patyny. Wosk należy nanieść na powierzchnię przy pomocy pędzla lub miękkiej szmatki bawełnianej po czym starannie wetrzeć go w powierzchnię miękką szmatką bawełnianą. Pozostanie on w zagłębieniach perfekcyjnie imitując „antyczną” patynę. Ma zastosowanie we wnętrzach.

Wosk ochronny
43,04 zł
Informacje

Wosk ochronny


Marabu CHALKY-CHIC PROTECTIVE WAX - biały
02620025853 - 255 ml

Marabu CHALKY-CHIC PROTECTIVE WAX to płynny wosk ochronny służący do zabezpieczania różnych powierzchni z fakturą, pomalowanych kredowymi farbami Marabu CHALKY-CHIC przed mechanicznymi uszkodzeniami. Wosk ten ma biały kolor, chroni meble i przedmioty oraz nadaje im charakter pięknej „antycznej” patyny. Wosk należy nanieść na powierzchnię przy pomocy pędzla lub miękkiej szmatki bawełnianej po czym starannie wetrzeć go w powierzchnię miękką szmatką bawełnianą. Pozostanie on w zagłębieniach perfekcyjnie imitując „antyczną” patynę. Ma zastosowanie we wnętrzach.

Wosk ochronny
43,04 zł
Informacje

Wosk ochronny


Marabu CHALKY-CHIC PROTECTIVE WAX - przezroczysty
02620025853 - 255 ml

Marabu CHALKY-CHIC PROTECTIVE WAX to płynny wosk ochronny służący do zabezpieczania różnych powierzchni, pomalowanych kredowymi farbami Marabu CHALKY-CHIC przed mechanicznymi uszkodzeniami. Używany do techniki przecierania, zabezpiecza pierwszą warstwę farby przed przypadkowym przetarciem. Wosk ten jest przezroczysty, ma zastosowanie we wnętrzach. Wosk należy nanieść na powierzchnię przy pomocy pędzla lub miękkiej szmatki bawełnianej po czym starannie wetrzeć go w powierzchnię miękką szmatką bawełnianą.

Wosk ochronny
43,04 zł
Informacje

Klej do decoupage'u


Marabu CHALKY-CHIC DECOUPAGE GLUE
02620025848 - 255 ml

Marabu CHALKY-CHIC DECOUPAGE GLUE to bezbarwny wodny klej za pomocą, którego, można nałożyć na każdą powierzchnię papier do decoupage'u lub serwetkę. Ta technika dekoracji daje świetne efekty w kombinacji z farbą kredową Marabu CHALKY-CHIC. Można wybrane fragmenty dekorowanego przedmiotu zaakcentować wzorem z naklejonego papieru. Należy zagruntować obiekt wybraną farbą kredową Chalky Chic i wysuszyć. Następnie pokryć papier klejem Decoupage Glue i przykleić na wybrane miejsce. Po przyklejeniu dekoracji i wyschnięciu kleju, całość zabezpieczyć lakierem lub woskiem. Doskonały efekt gwarantowany!

Klej do decoupage'u
29,90 zł
Informacje